Váš kůň Vás miluje. Ne pro Váš vzhled, ale pro Vaši lásku.

Alexandřino srdce-1díl

16. června 2007 v 13:37
Tak taková byla dnešní noc,asi pěkně chladná.Jinak tohle je naše bydleníčko =)
Každopádně sem nemohla večer na boha spát, furt sem se převalovala a nevěděla jak si lehnout, až sem se na to vykašlala a vstala sem. Jinak tohle se mi nestává často, obvykle spím tak do jedenácti ... =) ještě že nemám žádnou práci to by mě asi zabilo..
A převlékla se, aby mi nebyla v pyžamu taková kosa.
Rozhodla sem se že si půjdu chatovat na internet, třebas se sněkým seznámím, řekla sem si pro sebe, ale vzápětí sem si řekla,,To tak ještě tam narazím na nějakýho úchyláka" pousmála sem se a šla si sednout ke kompu.
Na internetu sem chatovala až do rána ale pak mě to přestalo bavit, tak sem se rozhodla že si půjdu udělat něco k snědku, jen co sem vyšla z pokoje sem ucítila zpáleninu,
No to sem si mohla myslet .. ,,Leno, proboha co to vyvádíš? chceš podpálit celej barák??" řekla sem a vybouchla sem smíchem.
Teda tady je někdo zase vtipnej co?? řekla Lena a podívala se na zpálené jídlo, no co nemusíme mít každej den navaříno to nej.řekla a pousmála se
Teda, chutnalo to odporně, málem sem se ztoho poblila.
Leno,Leno .....povině se budeš učit vařit!!!!jasný????
To víš že jo, každej neumí vařit tak skvěle jak ty, řekla a odešla někam .....
Doufám že se neurazila řekla sem si a pak sem dodala, ale né, ona taková není, mi se furt takhle škádlíme. Když sem vešla do obyváku uviděla sem Lenu jak s někým telefonuje
procházela sem kolem ní a najednou slyšela jak do telefonu řekla,,Neboj o ničem neví a ani nic netuší" Vtu chvíli sem se zastavila a věděla že mi něco Lena musí tajit.
Jo jasně, budu se snažit přijít, neboj, já to nějak vymyslím říkala dál do telefonu až se pak rozloučila slovi:,,Já tebe taky"
Lena někoho má??????Řekla sem nechápavě a neuměla sem si to vůbec vysvětlit, vždyck sme si říkali všechno narovinu a neměli tajnosti. Ona mi něco tají???
Tak to né, musím se jí nějak zeptat, řekla sem si a sedla si k Leně na pohovku a začala se jí nenápadně vyptávat:
Kdopak ti volal Leni???
Mě????ale, to byla kamarádka ještě ze základky.
Kamarádka??a jaká???
tu neznáš řekla a podívala se na mě.
To byla kamarádka???Co předemnou tajíš Leno?Vždycky sme byli kamarádky a tedka mi lžeš?
Já ti nelžu!!!
Ale lžeš!!!slyšela sem váš rozhovor, vypěnila sem, i když sem to nechtěla říct!!!
Cože??takže ty odposloucháváš moje rozhovory?????Do toho ti nic není Alex,promin ale to je čistě moje věc!!!!řekla a odešla do svého pokoje!
Odešla sem do pokoje a tam mi vyhrkli slzy!!!!!!Co je tedka s Lenou????ptala sem se sama sebe a nedokázala si odpovědět!!!!
Bylo mi fakt hrozně tak sem vyběhla z domu zadním vchodem a utekla do parku kam se chodila vždycky když mi bylo smutno, hlavně po rodičích
.
Lehla sem si tam a myslela na to všechno a promijela si furt v paměti Lenin telefonát, a při tom sem asi usla protože..
když sem se probudila tak byla už tma a kosa, tak sem se zvledla a šla jsem do pokoje.
Tam sem se podívala jestli sem nedostala od někoho e-mail a ejhle, jupííííííí někdo mi píše, kdopak to asi bude??? Počítač chvilku pracoval a pak se konečně otevřelo okno s textem, co sem ale viděla to sem nepochopila....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama