Váš kůň Vás miluje. Ne pro Váš vzhled, ale pro Vaši lásku.

Alexandřino srdce-úvod

16. června 2007 v 13:36
Ahoj, jmenuji se Alexandra ale všichni mi říkají zkráceně Alex, je mi 18 let, jsem jedináček a před půl rokem se mi při autonehodě zabili mojí rodiče který sem milovala. Byl to pro mě šok se kterého sem se nemohla zpamatovat, už sem nemohla dál a myslela jsem že je semnou konec, neměla sem rodiče, najednou se ze mě stal sirotek, a já byla sama, tedy skoro sama nikdy mě neopustila moje nejlepší kamarádka Lena. Ta mi ze všeho pomohla.
Tohle je Lena. Je fakt super vždycky mi pomohla jak sem se už zmínila. Je jí taky 18 a pomohla mi z těch všech mích depresí. Je to super holka která má ráda zábavu, akce a pařbičky, nikdy nezkazí žádnou legraci.Asi před čtcrt rokem mi nabídla společné bydlení, jen mi dvě, neváhala sem a hned přikývla, takže tedka v současnosti bydlíme spolu. Tedka už se nestresuju, je mi super, nikdy jí nezapomenu to co pro mě udělala.
Bez ní bych tady už asi nebyla ,, Mám tě ráda Leno "
Jak už sem zminovala, Alexandra s lenou mají společné bydlení, ale jak dlouho jm toto kamarádství vydrží?? Co když se jedna znich rozhodne založit rodinu?? Přeci spolu nemohou bydlet napořád, a jak si poradí s problémama které na ně v blízké budoucnosti čekají? A co kluci??? Často se stává že se na sebe pak navzájem i ty nej. kámošky žárlí.A co je pravdy na tom že se šušká že Alexandřeny rodiče nezemřeli jen pouhou náhodou??
To se všechno dočtete v tomhle komixu: ALEXANDŘINO SRDCE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama