Váš kůň Vás miluje. Ne pro Váš vzhled, ale pro Vaši lásku.

blesk 4.díl

8. června 2007 v 16:00
Lussi se pomalu proplížila až k východu ze stáje.Nikde nic nebylo,když zase zaslechla koňské podkovy.Koukla se do výběhu.Viděla Bleska a nějakého člověka...,,Co tam Blesk dělá?"řekla potichu Anne.,,Ten člověk má bič,musíme ho zastavit!"rozhodla se Lussi.
Proplížili se až k výběhu ale...Anne omylem šlápla na větev a ta praskla.Člověk se dal na útěk a Blesk zůstal ve výběhu.,,Zůstaneme radši tady,kdyby se ten člověk vrátil"navrhla Lussi.Obě tak zůstali s Bleskem ve výběhu.Ten se přitulil k Lussi a ta usnula.Ráno se Lussi probudila a nejprv nechápala kde je,ale jak uviděla Bleska,pochopila.
,,Co ležíte ve výběhu?Běžte radši jezdit koně"spustila Melissa jak je uviděla.Pro Lussi to nebyl problém a tak si vzala Bleska.Anne do téhle stáje chodila a měla tu svého painta Mareta.Obě dívky si koně osedlali a vyrazili po jízdárně.,,Pojedu se podívat za stáj"řekla šťastně Lussi.
Jeli pomalu aby si tu jzdu užili když...Něco jim přeběhlo před cestu kde jeli a Blesk se vzepřel.Lussi bojovala na jeho hřbetu aby se udržela.Prudce škubla uzdou ale Blesk se vzepřel znovu.Schodil Lussi a utekl někam o lesa.
,,Achjo.Ty asi nevíš,že v lesích jsou vlco,co?"zetala se Melissa.Vem si Schampa a vyjedem ho hledat."
!!!POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama