Váš kůň Vás miluje. Ne pro Váš vzhled, ale pro Vaši lásku.

řeka smrti 4

14. června 2007 v 21:55
VE STÁJI
,,Ach, Concorde, řekni něco!" říká Anne prosebně. ,,Anne...Můj čas pomalu končí. Měl jsem tě celý život rád..." říká slabě Concorde. ,,Concorde, nemáš tušení, co by tě mohlo vyléčit? Ptala jsem se pana Hermana, veterinářky, Lisy i Lindy, ale nic nevědí." ,,Anne, vyléčit mě může jen jediná rostlina. Jmenuje se Vlčí utrpení, ale víc o ní nevím. Alex bude vědět více. Ale teď mě nech spát," říká unaveně Concorde, zhluboka si vydechne a usne. Anne vyběhla ven. Za deset minut uvidí Alex. Alex říká Anne, co se dozvěděla od Frippa. Podá Anne fotografii Gangu Leitshine a říká jí: ,,Radši jeď okamžitě do oázy klidu. Na Concordovi jet nemůžeš, tak jdi za Hermanem a zeptej se ho, jestli by ti nepůjčil nějakého stájového koně."
U HERMANA
,,Pane Hermane!" křičí Anne. Vysvětlí Hermanovi situaci a Herman říká: ,,Jeden kůň by se tady našel, ale nikdo na něm nechce jezdit, protože vypadá hrozně směšně. Je to nový kůň, koupil jsem ho před týdnem. Nečekal jsem, že s ním budu mít takové potíže. I výstroj má směšnou, protože jinou nechce nosit." ,,Je mi jedno, jak vypadá! Jak se jmenuje?" ,,Směšný Monty. Je v malé jízdárně, aby měl alespoň nějaký pohyb." Dovedl Anne ke koni.
,,I když vypadá směšně, beru ho! Musím přece zachránit Concorda." řekla Anne, vyšvihla se na Směšného Montyho a ujížděla pryč ze stájí. ,,Hodně štěstí," popřál jí Herman.
NA CESTĚ
,,Nepřipadá ti to tady nějaké divné, Monty?" zeptala se koně Anne, i když věděla, že jí nemůže odpovědět. Směšný Monty pokýval hlavou. Anne si uvědomila záhladní problém: Neví, kde oáza klidu je! Najednou v hlavě uslyšela Frippův hlas: ,,Veď se svým srdcem." Anne tedy poslouchala své srdce, které ji vedlo správnou cestou. Najednou Směšný Monty zastavil. Anne se podívala a spatřila Anneánu, která se pošklebovala a seděla na koni, který se podobal Concordovi. Anne seskočila, Anneána též a Anneána se postavila před Anne.
,,Nikdy svého koně nezachráníš!" řekla nenávistivě Anneána. ,,Říká kdo?" odsekla Anne se stejným přízvukem. Anne udeří Anneánu a ta spadne na zem. ,,Jeď Monty!" vykřikne Anne. Směšný Monty zabral a tryskem uháněl pryč! Anne za sebou uslyšela Anneánu: ,,Tak tohle ti neprojde!" Dorazili se Směšným Montym do oázy klidu.
V OÁZE KLIDU
Anne vkročila do oázy a hned k ní přišel Frippův bratr.
,,Jsem Áripp. Co tě sem přivádí, Anne?" ,,Musím zachránit svého koně Concorda," řekla a vylíčila Árippovi co a jak se stalo." ,,Rozumím. Kterou rostlinu potřebuješ, ó Anne?" zeptal se Áripp. ,,Vlčí utrpení," odpověděla Anne. Áripp podal Anne rostlinu. Anne jela jako o život zpět do stáje.
V JÍZDÁRNĚ TOU DOBOU
,,Dneska ti to jde vážně skvěle, Starshine!" zavolá radostně Lisa. Starshine začal být unavený. ,,Dáme si jeden okruh a skončíme, jo?" navrhla Lisa, když viděla Starshinovu únavu. Najednou se však před nimi objevila Lisabella.
,,Teď vás dva zničím!" křikla Lisabella s nenávistí v hlase. Lisa se Starshinem přeskočila ohradu a prchala pryč pak zastavila... a zjistila, že zabloudila.
Dojede Anne do stáje včas?
Změní se Concordův stav?
Kam Lisa zabloudila?
A stane se něco Lindě?
To všechno se dozvíte v příštím pokračování.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 týna týna | 30. listopadu 2007 v 14:02 | Reagovat

kdy bude řeka smrti 5 jinak to tu más moc hezke

2 jitka jitka | 27. února 2008 v 17:56 | Reagovat

bude i řeka smrti 5????

please,please

3 bara bara | E-mail | 25. července 2008 v 7:12 | Reagovat

ahoj posles mi ji pres emali pls

4 Eva Eva | 24. září 2008 v 10:16 | Reagovat

prosim udelej reku smrti dve prosim

5 Evik Evik | 29. září 2008 v 10:37 | Reagovat

Udelej te reku smrti 5 prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:-)

6 kikina kikina | 30. září 2008 v 16:46 | Reagovat

Se slzami člověk ukáže,že neví co dál. Pošli tuto zprávu 15 lidem a až budeš hotový/á, stiskni F6. Osoba která je do tebe zamilovaná se ukáže na monitoru v písmenkách!Je to šokující,ale funguje to

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama