Váš kůň Vás miluje. Ne pro Váš vzhled, ale pro Vaši lásku.

Starshine komix řeka smrti 1díl

11. června 2007 v 9:16
Lisa se Starshinem, Linda s Meteorem, Anne s Concordem a Alex s Tin-canem se sešli před stájemi.
,,Půjdeme si zajezdit," navrhla Alex. Ostatní souhlasili. Chtěly sice jet společnou cestou, ale každou to táhlo jinam. ,,I když teď dlouho nejedu na závody, nechci, aby se Starshine dostal z formy," řekla Lisa. ,,Půjdu s ním se někam proběhnout. Nechcete jít někdo se mnou? Starshine bude lépe běhat, když bude mít konkurenci." ,,Pojedu s tebou," nabídla se Linda. Alex chtěla jet s Tin-canem prozkoumat nějakou zajímavou kotlinku a Anne řekla: ,,Pojedu s Concordem si zaskákat na překážky na louce u lesíka." Všechny se tedy rozjeli, Linda a Lisa k rovince u mýtinky, Alex ke kotlince a Anne na louku u lesíka. Concordovi šlo skákání dobře.
NA LOUCE U LESA
Šli čím dál na větší překážky a Concordovi to šlo skvěle a bavilo ho to. Anne se rozjela spokojeně zpět ke stájím. Když tu... AVÚÚÚÚÚ!!! AVÚÚÚ! Z lesa se vyřítil obří červený vlk se žlutýma očima, jehož barva ve zapadajícím slunci nebyla rozpoznatelná a vrhl se přímo na Concorda.
,,Nééé!!! Concorde, utíkej! křičela Anne. Vlk kolem sebe utvořil jakýsi tmavě modrý opar a kousl Concorda do nohy. Dokulhali do stáje, Anne radši seskočila a vedla ho. Pak zavolala veterinářku. Podívala se na hodiny. Půl jedné! Poslala Lindě sms. Linda čte:
Linda odepíše a Anne čte zprávu:
Bude Concorde po vlkově kousnutí normální?
Co zjistí Anne a Linda v knihovně?
Kdo byl ten vlk?
Jak kolem sebe vytvořil ten opar?
A proč byl červený se žlutýma očima a tak velký a zuřivý?
To všechno se dozvíte v příštím pokračování.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama