Váš kůň Vás miluje. Ne pro Váš vzhled, ale pro Vaši lásku.

Starshine komix řeka smrti 2díl

11. června 2007 v 9:16
Linda a Anne se sejdou v 07:15 ve škole.
,,Ahoj, Lindo! Dobře, že jsi přišla. Bez tebe bych to těžko hledala," řekne Anne vyčerpaně. ,,Ahoj Anne! Co se děje, že je to tak strašně důležité?" Anne vypráví Lindě celou tu hroznou příhodu a nakonec řekne: ,,Proto chci najít nějakou knihu nebo svitek, na kterém by mohlo být něco o tom vlkovi." ,,Spíš to bude ve svitcích. Tak jdeme. Děvčata najdou svitek, na kterém je o tom vlkovi něco napsáno...
,,Člověk, se kterým je duševně propojený? S kým by Concorde mohl být propojený a ještě k tomu duševně?" uvažuje Anne. ,,Copak ti to ještě nedochází, Anne? Ty jsi s Concordem duševně propojená, stejně jako já s Meteorem nebo Lisa se Starshinem a Alex s Tin-canem. Proto slyšíme jejich hlasy ve své hlavě! Jen ty ho můžeš zachránit. Nedokážeš sice jako Lisa dávat život, ale máš přístup na místa, kam ostatní lidé nemůžou. Alex chtěla jet za Frippem, tak já jí zavolám, jestli by se Frippa zeptala, jak vyléčíš Concorda. Mohlo by se to hodit nejen tobě, ale i mě, Lise a Alex, kdyby nás Ocelový zub nebo jiné shiny zvíře napadlo. Příště radši budeme jezdit všechny společně. A taky si dávat pozor na řeku smrti, moře nenávisti a oceán strachu. Hele, tady je fotka Ocelového zubu. Poznáš ho?"
Anne, která si bezmyšlenkovitě pohrávala s mobilem, najednou otevřela složku s vyfocenými obrázky. Teď jako by si matně vzpomínala, že Ocelového zuba vyfotila. Ukázala Lindě úplně stejnou fotku, jako byla ta přiložená ke svitku a řekla: ,,To musí být on."
Co se dozví Alex u Frippa?
Co znamená, že se Concorde bude chovat divně?
Všechno se dozvíte v příštím pokračování
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marketa Marketa | 31. ledna 2008 v 19:18 | Reagovat

Ten svitek nejde přečíst!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama