Váš kůň Vás miluje. Ne pro Váš vzhled, ale pro Vaši lásku.

Starshine komix řeka smrti 3díl

11. června 2007 v 9:17
V POSVÁTNÉM HÁJI
,,Uff, už jsem tady!" vydechla si Alex. Dokud se jí nepodařilo se ztratit, pronásledovala ji nějaká dívka, která jí byla podobná. Alex zastavila před Frippem.
,,Ahoj, Alex! Co tě sem přivádí?" zeptal se Fripp. Alex mu pověděla o tom, jak Ocelový zub kousl Concorda do nohy a o tom, že ji a její kamarádky porád někdo pronásleduje. Když Alex domluvila, Fripp řekl: ,,A ty holky, co vás pronásledovaly... Nevypadaly takhle?" Ukázal jí fotogragii:
,,Ano, vypadaly! Kdo jsou?" vykřikla Alex. ,,To jsou další poskokové Sandse. Jsou to takové vaše hodně rozdílné dvojnice. Vypadají, až na pár drobností, jako vy a mají podobná jména." Otočil fotografii na druhou stranu a tam bylo napsané:
Lisa = Lisabella
Linda = Lindunína
Anne = Anneána
Alex = Alexandra
,,To jsou vaše a jejich jména. Znamená to, že Lisabella sleduje Lisu, Lindunína Lindu, Anneána Anne a Alexandra tebe. To Anneána zavinila, aby Ocelový zub kousl Anneina Concorda. Takže od sledování se dostáváme k tomu, jak může Anne vyléčit Concorda. To, že se Concorde bude chovat divně, bude znamenat, že nebude moc žrát a pít a taky se bude bát a bude někdy zpocený a vyděšený. Anne jako jediná může může vstoupit do Concordovy hlavy. Zeptá se ho, jaký lék potřebuje. Pak se vydá do oázy klidu. Žije tam jeden z mých bratrů. Anne řekne, jaký pro Concorda potřebuje lék a můj bratr jí ho dá. Pak uzdraví Concorda. Ale na Gang Leitshinu, jak si říká tahle skupina dívek si dejte pozor. Ovládají shiny zvířata a snadno je na vás můžou poštvat. Vezmi si fotofrafie Gangu Leitshine, jednu si nechej a ostatní dej Lise, Lindě a Anne. Je příliš pozdě, abys jela s Tin-canem potmě. Zavolej mámě a já tě přemístím do stáje. Zatím ahoj, Alex." řekl Fripp. ,,Děkuji ti za všechno, Frippe. Ahoj."
Najde Anne oázu klidu a lék pro Concorda?
Přežije útoky Anneány a shiny zvířat?
Řekne jí vůbec Concorde, jaký lék potřebuje?
A stane se něco Lise?
To všechno se dozvíte v příštím pokračování.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Moníšek-koníšek Moníšek-koníšek | 23. dubna 2008 v 10:34 | Reagovat

Ahoj máš moc pěkný blogísek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama