Váš kůň Vás miluje. Ne pro Váš vzhled, ale pro Vaši lásku.

Prosinec 2007


Frís

26. prosince 2007 v 8:14

Die Pferdebande 3

23. prosince 2007 v 7:29 | Brutálka |  Ke stažení
Die Pferdebande 3
Obrazek
Popis:Pěkný demík :) nejdřív musíte vykydat box poté připravit koně a jedete na závůdek,ale na kjydání musíte najít pomůcky,na přípravu koníka sedlo(ale to se mi ještě nepoštěstilo najít,bohužel) apod.moc hezký demík :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Julias Abenteuer im Reiterland

23. prosince 2007 v 7:28 | Brutálka |  Ke stažení
Julias Abenteuer im Reiterland
Obrazek
Popis:V této simulační hře se stanete dívkou-Jůlií,které můžete vybrat oblečení apod...Jůlie vlastní koníčka jménom Dolly.O kterého pečujete a jezdíte sním ven...Je to demo takže se nedá dělat tolik věcí,ale hra má roztomilou grafiku(mě příde uplně kouzelný,když Julie přijde k ohradě a zavolá na svého koníčka,to je strašně roztomiloučký jak kní běží :D ) Hra je trochu složitější na ovládání,ale to se naučíte :)
Menší rada:Hra se spouští celkem dlouho(cca 7minut) když se hra načítá tak je tam pak v pravo dole takovej obdélníšek a tam je napsáno "LADE OBJECTS" když se vyplní tak se chvíli nic neděje a vypadáto jako kdyby se sekl PC,nemějte strach,PC se nesekl stačí chvíli počkat a hra naskočí :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek


isabell werth reitsport

23. prosince 2007 v 7:26 | Brutálka |  Ke stažení
Isabell Werth Reitsport
Obrazek
Popis:Moc pěkná hra,jezdíte na koníšánkovi parkurek(nýbrž je to demo v plné verzy de i drezura) od uplně nejlehčího učení se monipulovat s koníkem se můžete dostat i na ty nejtěšší překážky...zvládnete to??? určo si to zkuste :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


das reiterland-ich will reiten

23. prosince 2007 v 7:24 | Brutálka |  Ke stažení
Das Reiterland - Ich Will Reiten!
Obrazek
Popis:Je to totéž jako u nás v čechách hra Svět koní-Já chci jezdit ... akorát že je německy...
Free verze funguje 20 minut
Obrazek
Obrazek


das reiterland-clara und die sprin

23. prosince 2007 v 7:23 | Brutálka |  Ke stažení
Das Reiterland - Clara und die Sprin
Obrazek
Popis:Je to totéž jako u nás v čechách hra Svět koní-Já chci závodit ... akorát že je německy...
Free verze funguje 20 minut
Obrazek

Obrazek

horse racing party

23. prosince 2007 v 7:22 | Brutálka |  Ke stažení
Horse Racing Party
Obrazek
Popis:Dostížky :)
Free verze funkuje:2hodiny
Obrazek


horze racez

23. prosince 2007 v 7:20 | Brutálka |  Ke stažení
Horze Racez
Popis:Ve hře Horze Racez sázíte na koníky a tyto sázky vám můžou vydělat i mailadn :)
Obrazek


svět koní já chci skákat

23. prosince 2007 v 7:20 | Brutálka |  Pc hry
Svět koní-Já chci skákat
Cválejte se svým koníkem tou nejvyšší rychlostí na 20 fascinujících tratích v 5 zemích. Chytejte Karotkový bonus na tratích pro ultra zrychlení a své soupeře nechejte daleko vzadu v oblacích prachu. Ale také buďte opatrný, nesmíte před překážkami váhat a rychle je přeskakovat, jinak ztrácíte drahocenný čas. Fantastická grafika, stylový hudební doprovod a skvělá možnost jak si zahrát s kamarády nebo s rodinou v síťové hře, dělá tuto hru atraktivní a zábavnou pro každého ! Vytvoříte si svůj osobitý charakter: vlastní výstroj, sedla, ostruhy či rajtovní kalhoty, sbírejte bonusy, přeskakujte překážky a nalézejte ty nejlepší zkratky
Cena:299Kč(je běžná cena v obchodě/na internetu může být se slevou)

svět koní já chci závodit

23. prosince 2007 v 7:17
Svět koní-Já chci závodit
Chytej "Jablečný bonus" a zvýšíš svou rychlost, skákej přes různé překážky a rajtuj své koně během celé sezóny! Cválej společně až s osmi kamarády v síťové hře nebo po internetu. Ve hře pro jednoho si můžeš vybrat z široké nabídky herních módů jako je: Arkádové ježdění, jízda na čas nebo z různorodých misí.
CENA:299Kč (je běžná cena v obchodě...)

VIRY!!!!!!!!!!

23. prosince 2007 v 7:15
Když bude na blogu stahovat hry atd. tak nezaručuju že to bude bez virů musíte stahovat na VLASTNÍ zodpovědnost

Horsez 2 vzhůru do sedel

9. prosince 2007 v 11:15 | Brutálka |  Pc hry
O hře:
Vytvořte si vlastního koně,sami sebe a přihlaste se do Riding Academi Scotland.Staňte se elitním jezdcem týmu a projížděje se svými přátely různé země od USA po Morocco.Trénujte koně,starejte se o něj,sledujte žebříček hodnocení,řešte záhady,bavte se s přátely,jěžděte na vyjížďky,kupujte nové jezdecké vybavení a mnohem více.Vše se odehrává v krásném prostředí.Vaše sny se splní v této hře.

Willy a Boris 10her

9. prosince 2007 v 11:14 | Brutálka |  Pc hry
Info:
Hra která má představovat klasiky jako Mario,pin ball,rostoucí had a puzzle..Ovšem místo Mario bude překážky překonávat koník Willy.A tak je to i u všech ostatních her-buď hrajete za Willyho či Borise,nebo za nenahraditelné postavy (v hadovi by jste jen těžko hráli za nějakého koníka ).Ve hře "puzzle" samozřejmě hrajete sami za sebe,ale skládáte obrázky koní a tak je to i u pexesa..Hra obsahuje hry:psí putování,sládačka,pinball,přebíjená,pexeso,puzzle,vesmírné dobrodrůžství,had,sudoku,coss country.Všechny hry popisovat nebudu,to bychom tu byli až do večera,ale musím říct že se mi hra líbí ze dvou důvodů:nemusí se instalovat a pokud nemám čas a chci si něco rychlého zahrát,šáhnu po týhle hře.
Fotky: