Váš kůň Vás miluje. Ne pro Váš vzhled, ale pro Vaši lásku.

Říjen 2008

Blog.cz mě už fakt ŠTVE

22. října 2008 v 17:54 Aktuality
To je na nic vůbec mi nejdou přidávat fotky ani obrázky prostě NIC takže se moc omlouvám bude to muset všechno počkat!!!!!!!!!!!!!!

Bohužel - ale můžete se těšit

15. října 2008 v 20:52 Aktuality
Bohužel dnes už nic nestihnu ale o víkendu jsem byla na svodu fríských koní a na Velký Pardubický tak se těšte na fotky =D

Určitě víte že Velkou Pardubickou vyhrála Sixteen (jako minulí rok) =D

Rady k horsez

13. října 2008 v 19:32 | Brutálka |  Pc hry
tak jsem tak jezdila po internetu a našla jsem nějaký rady do horsez dědictví hřebčína.
NÁVOD: Na začátku musíte jít za panem písařem Jiřím tam už se dozvíte víc.Pan písař tebe seznámí s Davidem.Pracuje ve tvém hřebčíně no pomáhá ti s koňma když je nevyčistíš ty-ale platíš mu za to.Hned na začátku hry by si měla jít do stáje za jediným koněm který tam je a postupně ho vyčistit po hřibílko až po kydání boxu.Pokud něco uděláš špatně samozřejmě tě David upozorní!pak se můžeš jet se svým koněm projet.Potom se seznámíš s panem Černínem ,ale to až pak až budeš mít trochu renovovyný hřebčín atd.Uvidíš sama co po tobě pan Černín chce ale poptej se o něm na víc věci v městečku - třeba hokynářky Molly,pana sedláře,Davida.Někdy uprostřed hry budeš zahánět ovečky do ohrady je jich šest.ale jsou tvrdohlavé!pak se vkradeš s pomocí Davida do vily pana černína a tam najdeš na klavíru lísteček s písmeny a potom i trezor v další místnosti za knížkama.Jo a ještě předtím budeš chytat koně u řeky a ještě předtím budeš chytat Záhadného jezdce na čtyřkolce-Já jsem ho chytila až po druhé-poprvé to nešlo snad nikomu.Uplně na konci budeš hrát závod šampionát v Jabloňce-který pořádáš ty ( v hřebčíně) a tam se přihlásí i tvá bývalá trenérka Pippa.Jestli ji přehraješ si nejlepší! já jsem ji přehrála jenom v cross-countery a jednou i v parkuru.


1) Kde je pan Písař? Pan Písař je v Jabloňce,vedle dveří má zlatý znak.


2) Jak pojmenovat koně? Vejděte do jeho boxu,a jak jsou na pravé straně různé ikony,tak klikněte na druhou od spoda (papír). Nahoře jsou potom otazníky,tak tam klikněte,napište jméno,klikněte na "enter" a je to!


3) Kde je balík? Když si máte jít do Jabloňky vyzvednout balík,tak jděte tam,kde má kancelář pan Písař. Kousek nalevo je potom Hokynářství,a tam je i balík.


4) Jak vytáhnout klíče od přepravníku na koně ze studny? Musíte si jít pro lano do stáje. Nedaleko od studny na jednom stromě je potom ptačí budka a na ní je magnet,tak ho vezměte.


5) Kde je pan Černín? Musíte jít do Jabloňky a tam jít za paní Skočdopole (majitelka Hokynářství). Ta vám řekne,ať se podíváte do Tel.seznamu v telefonní budce. Telefonní budka je kousek od kanceláře pana Písaře. Potom jeďte pryč z vesnice a jeďte podle modrých značek,na kterých je bílý strom. Cesta je celkem dlouhá. Když dojedete k bráně pana Černína,běžte ke kódu na pravé straně vrat a naklikejte na tom kódu čísla 21155. Kde najít dům pana Černína?
V telefonní budce jste si vytrhli seznam na kterém jsou údaje o Černínovi. Podívejte se na obrázek. Vidíte tam symbol stromu. Když vyjedete z hřebčína dejte se první zatáčku doleva, poté se řiďte značkou bílého stromu v modrém poli.
Jak se dostat do Černínova domu? Jaký je kód?
Kód je jeho telefoní číslo. 21 15 56


6) Kde sehnat dostihové sedlo? Nejprve vám musí dát Růža prstýnek. Potom běžte do svého pokoje a na stolku bude dopis,tak si ho přečtěte a potom běžte do Jabloňky. U řeky je mlýnské kolo a vedle něho obchůdek se sedly. Vejděte do něj (stranou) a uvnitř bude Jiří,který psal ten dopis. Napoprvé vás otmítne,ale pak si otevřete Inventář,označte si ten prstýnek od Růži a klikněte na "použít". Jiří vám nakonec sedlo prodá. Jak získat své první sedlo na závody od Jiřího?
Stojíte v jeho dílně, ale nemůžete nikam odejít. Nad dveřmi je červený symbol. Postavte se před Jiřího otevřete si svůj inventář (klávesa I) Najeďtě kurzorem myši na prsten, která Vám darovala Růža a dejte POUŽÍT. Poté klikněte na Jiřího..


6) Kde najít sedlaře? Jděte ve vesnici k řece k tomu mostu jak je tam ten mlýn a tam je to sedlařství,vchod je jakoby zezadu(jděte pořád vedle řeky a už se vám ten ukazatel objeví


7) Kde jsou ztracení koně? Jsou v blízkosti řeky Vydry. Když jedete z Jabloňky,je to první odbočka doleva. Projedete kolem takového dřevěného vozíku,ale u něj neodbočujte,jeďte rovně. Pak dorazíte k řetězu- a jste u řeky! První kůň je hned když zatočíte doprava, po ostatních už se porozhlídněte vlevo :)


8) Kde je Růža? Je v lese. Jeďte první odbočkou doprava a pak rovně. Nakonec se objevíte v zamlženém lese,tam jeďte po cestě. Pak je tam malá křižovatka- jeďte doleva a tam za chvilku uslyšíte Růžin hlas,je za velkým šutrem mezi křovím.


9) Jak se dostat do trezoru pana Černína? Na klavíru najděte papírek-tam je 6 písmenek: ČČZMZŽ Jak otevřít trezor?
Trezor otevřete kombinací barev. Kombinaci barev jste našli v obýváku na papírku. Jsou
napsaná pouze počáteční písmena barev. ČČZMZŽ


10)Jak předhonit týpka na čtyrkolce? Musíte jezdit zkratkami a až ho předjedete postavte k němu koně čelem... Jak dohonit muže na čtyřkolce, který Vám pustil koně?
Většina si myslí, že muž na čtyřkolce je Černín (včetně mě), ale pokud ho zastavíte dozvíte se, že se o Černína nejedná, nýbrž o Davida z hřebčína. Jak ho ale zastavit? David pojede k Černínu domu (bílý strom v modrém poli) a jezdí po vyznačené cestě. Aby jste ho zasavili musíte jezdit zkratkami, to znamená po trávě, ale co nejkratší trasou!! Nesmíte koně unavit, proto poté jezděte cvalem, až ho budete zastavovat, přejdětě na trysk. Muž na čtyřkolce se na začátku rozjíždí, proto to vemte přes trávu a za zatáčkou se zastavte čelem ke čtyřkolce. David do Vás najede a Vy řeknete něco ve smyslu, že příště se mu to nepovede. Jezděte stále zkratkami ve cvalu. Před poslední zatáčkou k Černínovu domu (zatáčka doleva) to ,,střihnětě" tryskem mezi stromy. Na úzké cestě se zastavte čelem ke čtyřkolce a jen čekejte na Davidův příjezd... Je to také o štěstí..
Závod na čtyřkolce:
Tohle byl můj jeden z hlavních problémů se hrou, ale i tohle jsem nakonec vyřešila..Už se mi to povedlo 2x na stejném místě, takže to asi bude ono..Chytíte ho skoro před koncem - Poblíž Černínova domu je strašně úzká cesta, tak tam si na něj počkejte a mělo by to vyjít protože na tak úzké cestičce nemá kam vycouvat takže ho chytíte. Mě se to zatím vždycky povedlo, doufám že vám taky


Obrázky SS2

5. října 2008 v 15:27 Star Stable 2
Zase tady mám nějaké obrázky SS2 (mě a mého koníka v trysku)Nový desing

5. října 2008 v 14:19 | Nima |  Desssy
Udělala jsem nový desing doufám že se vám líbí =D (pište do komentíků)


ss2 létání

5. října 2008 v 7:43 Star Stable 2
Koukejte co se mi povedlo =D já letííííííííííííííím